Terug naar Berichten

TRAPPERS MOET RUG RECHTEN TEGEN DUISBURG

Na de derde uitwedstrijd in de serie van zes gaat het niet soepel in diezelfde serie. Na twee verliespartijen en een toegekende overwinning moet Tilburg Trappers vanavond uit tegen Füchse Duisburg spelen. Ook dat zal een pittige wedstrijd worden. Trappers zal de rug moeten rechten en de vorm terug moeten vinden.

MOEILIJKE TEGENSTANDER

De vorm terugvinden zal een pittige uitdaging worden tegen de Vossen, die hun laatste drie wedstrijden wonnen. Trappers verloor twee van de drie onderlinge duels dit seizoen. Hoewel de laatste door Trappers in eigen huis nog overtuigend werd gewonnen met 4-1. Duisburg staat op de vijfde plaats die recht geeft op deelname aan de tussenronde voor de top 5. Nummer zes Leipzig staat op zes punten, maar Duisburg zal vanavond zeker strijden voor de overwinning om de top 5 plaats zo snel mogelijk veilig te stellen.

Duisburg speelde afgelopen zondag niet, waar de Kruiken tegen een gevoelige nederlaag opliepen bij Hannover Scorpions. Daarmee staat Trappers nu drie punten achter diezelfde Schorpioenen. Er is natuurlijk nog geen man overboord. Het is echter wel belangrijk om de achterstand met nog drie duels te gaan, niet (veel) verder op te laten lopen voor de tussenronde. Daarin is alles dan nog mogelijk, omdat alle “toppers” nog tweemaal tegen elkaar spelen. Daardoor is het aannemelijk dat alle teams wel punten gaan laten liggen en dat zal dan invloed hebben op de eindstand, in de run naar het OLN-kampioenschap.

PHILIPPE SANCHE

Begin deze maand heeft Duisburg importspeler Philippe Sanche vastgelegd. Deze 30-jarige Canadese forward speelde eerder onder andere een aantal seizoenen in de Britse EIHL league. Daar kon hij behoorlijke cijfers overleggen. Bij de Vossen speelt hij met rugnummer dertien. Hij speelde inmiddels 3 games waarin hij tweemaal scoorde en een assist afleverde.

BEPERKTE CAPACITEIT

Duisburg speelt sinds 1971 op de huidige locatie, die momenteel de naam Alleato Arena draagt. Destijds werden ook gelijksoortige hallen gebouwd in onder andere Essen en Herne. Supporters die een van deze Arena’s bezocht hebben zullen ongetwijfeld gemerkt hebben dat ze gedateerd en sleets overkomen. In de loop der jaren is de hal in Duisburg meermaals verbouwd. Ook ging de capaciteit eerder al terug van 4800 naar 3800 toeschouwers.

Afgelopen maand is op last van de gemeente de capaciteit verder teruggebracht naar maximaal 1500 toeschouwers. Dit i.v.m. de brandveiligheid. Dat hoeft geen probleem te zijn daar het gemiddelde aantal toeschouwers op 1180 ligt. In Duisburg zijn inmiddels plannen om de bal om te bouwen naar het voorbeeld van de recent opgeleverde hal in Halle.

Donny van Belkom en Jari Versantvoort spelen op het WK U20 en doen vanavond niet mee. Reno de Hondt speelt in ieder geval niet mee en van Dani Bindels en Alexei Loginov is het bij publicatie nog niet duidelijk of ze beschikbaar zijn.

De wedstrijd begint om 19.30 uur en is te volgen via Sprade TV.