Terug naar Berichten

De licentie is weer binnen

Tilburg Trappers heeft weer een licentie voor het seizoen 2025/2026.

Na afronding van de toelatingsprocedure maakt de Duitse IJshockeybond (DEB) bekend dat elf clubs uit de Oberliga Nord en dertien uit de Oberliga Süd zijn toegelaten tot het seizoen 2025/2026. Dit betekent dat in totaal 24 van de 26 aangemelde clubs aan het komende seizoen zullen deelnemen.

Nieuwkomers in de DEB Oberliga zijn Selber Wölfe, die degradeerde uit de DEL2, en Erding Gladiators, die recentelijk promoveerden vanuit de Bayernliga. Zij speelden voor het laatst in de op twee na hoogste ijshockeycompetitie van Duitsland in het seizoen 2014/2015. De resultaten van de procedure werden schriftelijk aan de betreffende clubs meegedeeld nadat de toelatingscommissie haar beoordeling had afgerond.

Moskitos Essen en Heilbronner Falken zijn niet toegelaten tot het Oberliga-seizoen 2025/2026. Beide clubs kunnen nog tegen de weigeringsbeslissing bij de wedstrijdrechtbank van de DEB in beroep. Dit moet binnen twee weken gedaan worden.

Deelnemers aan de Oberliga Nord

Herner EV Miners, Füchse Duisburg, Rostock Piranha’s, Hannover Indians, TecArt Black Dragons, Saale Bulls Halle, Hannover Schorpions, Icefighters Leipzig, Herforder EV, Hammer Eisbären en Tilburg Trappers

Deelnemers in de Oberliga Zuid

Deggendorfer SC Onesto Bayreuth Tigers, EV Lindau Islanders, EHF Passau Black Hawks, Erding Gladiators, EV Füssen, SC Riessersee, EC Peiting, ECDC Memmingen-indians, Tölzer Löwen, Höchstadter EC, Selber Wölfe en Stuttgarter (Rebels) EC.

De bestaande speelschema’s worden aangepast aan de respectievelijke competitiesamenstellingen. De seizoenstart voor de Oberliga Nord en Süd is gepland voor vrijdag 19 september 2025. Het volledige speelschema voor het komende seizoen 2025/2026 wordt binnenkort gepubliceerd.